Ako vyriešiť povinnosť monitorovať vozidlá autoškoly, učebňu a trenažér za atraktívne ceny

Cenovo výhodné riešenie pre autoškoly, pripravené v súlade s platnou legislatívou

Už čoskoro vám spoločnosť MOVYS prinesie unikátne riešenie pre autoškoly, ktoré je pripravené v zmysle zákona 93/2005 Z.z. a platnej vyhlášky.

MOVYS úspešne prešiel finálnym kolom testovacieho procesu, identifikačné zariadenia sú schválené podľa osobitného predpisu (725/2004 Z.z.) a splnil tak všetky zákonom stanovené podmienky na získanie Osvedčenia o schválení technickej spôsobilosti identifikačného zariadenia výcvikového vozidla a identifikačného zariadenia učebne a trenažéra.

Chystáme pre vás ponuku na cenovo výhodné riešenie ako vybaviť vozidlá, učebňu a trenažér spoľahlivým a schváleným identifikačným zariadením za mimoriadne atraktívnu cenu, navyše s jednoduchým a  prehľadným spôsobom identifikácie pre inštruktorov a žiakov.

Päť výhod nášho riešenia, ktoré získate len od spoločnosti MOVYS

  1. pevná montáž a aktivácia identifikačného zariadenia trvá v priemere len 10 minút a vaša autoškola bude pripravená na realizáciu kurzov podľa nového zákona a vyhlášky.
  2. prehľadná identifikácia účastníkov kurzu a inštruktora v učebni, trenažéri ale aj vo výcvikových vozidlách. Vždy budete mať istotu, kto je vo vozidle prihlásený a že zariadenia a prenos jázd do JISCD funguje spoľahlivo  a prebieha tak, ako to vyžaduje slovenská legislatíva.
  3. jednoduchý, rýchly a nenákladný spôsob prideľovania identifikačných prvkov pre inštruktorov a žiakov. S riešením od spoločnosti MOVYS bude evidencia a prideľovanie identifikačných prvkov pre inštruktorov a žiakov rýchle a navyše takmer bez nákladov.
  4. možnosť zakúpiť zariadenie už od 1 €, v našej ponuke nebude chýbať možnosť prefinancovania riešenia s voliteľnou dĺžkou viazanosti. Zákonnú povinnosť tak môžete splniť bez vysokých vstupných nákladov na zakúpenie zariadení. 
  5. atraktívna a výhodná cena identifikačných zariadení. Na základe rýchleho a spoľahlivého spôsobu pevnej montáže zariadení a vďaka unikátnemu spôsobu identifikácie vo vozidlách veríme, že vám ponúkneme cenovo najvýhodnejšie riešenie.

Služba Telemonitor – účinný a spoľahlivý pri správe vozidlového parku

Okrem splnenia zákonnej povinnosti vám ponúkame aj možnosť získať benefity služby Telemonitor, spoľahlivého a účinného pomocníka pre správu a kontrolu vozidlového parku. Služba Telemonitor je GPS monitorovací systém, ktorá vám poskytne nasledovné výhody:

  • okamžitý prehľad o polohe a používaní vozidla
  • správa vozidiel (notifikácie na STK, EK, pravidelný servis)
  • zjednodušenie administratívy spojenej s prevádzkou vozidla
  • zvýšenie zabezpečenia vozidla voči odcudzeniu

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, predaj riešenia spustíme už v najbližších týždňoch. Na mimoriadne výhodné riešenia sa oplatí počkať.

Kontaktujte nás