Blog Telemonitor

Všetko o efektívnej správe vozového parku malých až stredných firiem a pravidelné informácie z motoristického sveta nájdete na blogu Telemonitor. Prinášame vám vlastné autorské články a mesačný výber všetkých moto noviniek, ktoré by vám určite nemali uniknúť. Veľký dôraz budeme klásť na praktické rady, ktoré vás naučia, ako spravovať váš vozový park.

Blog Telemonitor

Ako vyriešiť povinnosť monitorovať vozidlá autoškoly, učebňu a trenažér za atraktívne ceny

MOVYS úspešne prešiel finálnym kolom testovacieho procesu, identifikačné zariadenia sú schválené podľa osobitného predpisu (725/2004 Z.z.) a splnil tak všetky zákonom stanovené podmienky na získanie Osvedčenia o schválení technickej spôsobilosti identifikačného zariadenia výcvikového vozidla a identifikačného zariadenia učebne a trenažéra.

Ján Špaček

Ako vybrať správny monitorovací systém pre váš vozový park – prvá časť

GPS monitorovanie vozidiel prináša firmám obrovské množstvo benefitov, počnúc úsporou financií až po vyhodnocovanie efektivity vodičov alebo elimináciu čiernych jázd. Zvýšený dopyt po monitorovaní vozidiel umožnil vznik mnohým spoločnostiam, preto sa výber dodávateľa stáva komplikovanejším, ako kedysi. Ako si z ponuky na trhu vybrať ten správny systém a nestratiť sa pri výbere?

Ján Špaček

6 rád, ktoré vám pomôžu predstaviť nový monitorovací systém vašim zamestnancom

Rozhodnutie investovať do služby monitoring vozidiel, resp. jeho implementácia, je z pohľadu procesov veľkou zmenou v každej organizácii. A ako každá iná zmena, často vyvoláva negatívne emócie a odpor zo strany zamestnancov. Ten je zväčša spôsobený strachom zamestnancov z niečoho nového, nepochopením nutnosti zmeny a obavami o svoje pracovné miesto.

Ján Špaček